



від 59 ₴/пог.м
Дріт кручений 3Х1.5 мм кв. для зовнішнього електропроводу в стилі Ретро Artlight підкреслить вишуканість вашого інтер'єру. Висока якість гнучкої мідної жили та ПВХ ізоляції в бавовняному обплетенні дають змогу застосовувати його як у житлових закритих приміщеннях, так і у відкритих приміщеннях із жорсткими кліматичними умовами.
можливі варіанти клювання джгутів до 10 дротів і ручного плетіння від 3 до 10 дротів.
Є варіанти кольору представлені на сайті. Інші додатково оправляються.
Переріз може бути різним (від 0,5 мм кв.)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artlight |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дроту | Силовий |
| Упаковка | Моток |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Термін служби | 15 років |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 3 |
| Перетин жили | 1.5 кв.мм |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Наявність ізоляції | Так |
| Тип зовнішньої оболонки | Теплостійка |
| Материал оболочки | Бавовна |
| Зовнішній діаметр | 4.5 мм |
| Скрутка жил | Так |
| Напрямок скручування | Праве |
| Емальоване покриття | Так |
| Механічні характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 4 мм |
| Електричні характеристики | |
| Опір ізоляції | 0.5 МОм |
| Максимальная рабочая частота | -2000 Гц |
| Номінальна робоча напруга | -700 В |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 17 А |