






Відправка з 16 квітня 2026від 14 700 ₴
Люстра підвісна ручної роботи.Підвісні плафони виготовлені із дорогої світлопроникної порцеляни. Підвіски змонтовані на дерев'яній балці із суцільного дуба. Поєднання дорогих натуральних матеріалів і вишуканість форми роблять наші вироби родзинкою інтер'єру.
Можливі різні варіанти кольорів, візерунків різі, глазурування, розпису порцеляною й інше. Також можемо виготовити підвіси інших розмірів, кількість плафонів теж за бажанням замовника.
Підвісна люстра стане гідним подарунком для найдосвідченіших і респектабельних людей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Artlight |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір арматури (підстави) | Венге |
| Інший тип цоколя | E14 |
| Стан | Новий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 50 см |
| Вага | 15 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал плафона, підвісок | Фарфор |
| Матеріал каркасу | натуральний дуб |