

890 ₴
Ретровимикач порцеляновий Artlight поворотного типу, 1-клавішний, Chameleon, фурнітура дерево, бронза, хром.
Вимикач укомплектований порцеляновою підкладкою, що дає змогу безпечно монтувати його на різних типах поверхонь без додаткових рамок, підкладок, інших аксесуарів, на відміну від аналогічних виробів інших виробників.
Наші порцелянові розетки та вимикачі мають ексклюзивну форму та дизайн. Ціна наших виробів набагато нижча від Європейських аналогів, водночас зовнішній вигляд і якість не поступаються їм. Ми завжди готові до експериментів і роботи під замовлення найвимогливішого клієнта. Усі вироби виготовляються вручну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artlight |
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 250 г |
| Номінальний струм | 10 А |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Напруга | 250 В |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Потужність | 2500 Вт |
| Максимальне навантаження на лінію | 2500 Вт |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 57 мм |
| Висота | 57 мм |
| Ширина | 74 мм |