









675 ₴
Ретровимикач порцеляновий Artlight поворотного типу, 1-клавішний, прохідний, білий, фурнітура дерево, бронза, хром.
Вимикач укомплектований порцеляновою підкладкою, що дає змогу безпечно монтувати його на різних типах поверхонь без додаткових рамок, підкладок, інших аксесуарів, на відміну від аналогічних виробів інших виробників.
Наші порцелянові розетки та вимикачі мають ексклюзивну форму та дизайн. Ціна наших виробів набагато нижча від Європейських аналогів, водночас зовнішній вигляд і якість не поступаються їм. Ми завжди готові до експериментів і роботи під замовлення найвимогливішого клієнта. Усі вироби виготовляються вручну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artlight |
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 27 |
| Вага | 165 г |
| Номінальний струм | 10 А |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Напруга | 250 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Дистанційне управління | Ні |
| Потужність | 2500 Вт |
| Підсвічування | Ні |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Максимальне навантаження на лінію | 2500 Вт |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Термін служби | 15 років |
| Голосове управління | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 75 мм |